سامانه همکاران زات هلدینگ

پکیج های اعتباری

با استفاده از پکیج های اعتباری می توانید حساب کاربری خود را شارژ و با اعتبار موجود در پنل کاربری را برای خرید سرویس ها در آینده استفاده نمایید. با کمک اعتبار حساب دیگر نیازی به پرداخت‌های مکرر بانکی ندارید. همچنین از شارژ هدیه نیز استفاده نمایید.

پکیج پایه
500 هزار تومان
بدون محدودیت زمان استفاده
کاهش پرداختهای مکرر بانکی
5 % اعتبار بیشتر
پکیج حرفه ای
پیشنهادی
1 میلیون تومان
بدون محدودیت زمان استفاده
کاهش پرداختهای مکرر بانکی
10 % اعتبار بیشتر
پکیج حرفه ای پلاس
2 میلیون تومان
بدون محدودیت زمان استفاده
کاهش پرداختهای مکرر بانکی
15 % اعتبار بیشتر
الماس
5 میلیون تومان
بدون محدودیت زمان استفاده
کاهش پرداختهای مکرر بانکی
20 % اعتبار بیشتر

اعتبار پکیج های فوق بین 1 الی 24 ساعت پس از خرید به حساب کاربری شما افزوده می شود.

اطلاعیه ها

اعتبار هدیه به همکاران فعال

همکاران فعال مشمول هدیه های سیستم هوشمند PRM مجموعه می شوند. این هدیه با توجه به حجم سفارشات روز ، هفته ، ماه و فصل مبلغی را به عنوان اعتبار هدیه در حساب کاربری شما شارژ می کند که در سفارشات بعدی قابل استفاده است.

نحوه درخواست جلسه آنلاین گوگل Meet

از منو بالا میزان ساعت مورد نیاز خود را سفارش دهید سپس به پشتیبانی تیکت بزنید و موضوع و زمان جلسه را هماهنگی نمایید. لازم به ذکر است نیاز است حداقل یک روز زودتر هماهنگی های لازم را انجام دهید. در صورت تکمیل بودن ساعات جلسه به روز کاری بعد موکول می گردد. چنانچه تمایل دارید قبل از سفارش ساعت و موضوع را هماهنگی نمایید تنها 15 دقیقه زمان هماهنگی شده رزرو باقی خواهد ماند و شما می بایستی پس از خرید سرویس مجدد با پشتیبانی هماهنگی نمایید. در غیر اینصورت زمان رزرو شده لغو و نیاز است مجددا هماهنگی نمایید. مسئولیت عدم رعایت قوانین برعهده شماست.

اعتبار هدیه

در حال حاضر هدیه عضویت 20 هزار تومان و فعالیت در سایت هر 24 ساعت 2 هزار تومان و به ازای خرید سرویس 1% مبلغ به عنوان هدیه در حساب کاربری شما شارژ که برای خرید های بعدی شما قابل استفاده است. همچنین هدیه فعالیت براساس حجم سفارشات روز ، هفته ، ماه و فصل به صورت هوشمند در حساب کاربری شما افزوده میگردد.