خدمات زیرساختی

 

از ابتدا تا انتها

بازوی رشد تیم ها

هستیم

 

 

کنارتانیم…!

استارتاپ استودیو چیست؟

فدک آکادمی

اولین قدم برای رشد یک استارتاپ داشتن یک تیم آموزش دیده و حرفه ای است. فدک آکادمی بنا شده تا با آموزش عمومی و افزایش سطح آگاهی کاربران زمینه ایجاد اشتغال را برای آنها ایجاد کند اما در کنار این رسالت مهم می تواند کمک بزرگی در کشف استعدادها و یا ارائه خدمات آموزشی به اعضای سایر تیم های استارتاپی زات هلدینگ باشد. در واقع فدک آکادمی یک تیر و چند نشان زیر ساخت است.

سیب ورک

تیم های استارتاپی برای شروع به یک فضای کار نیاز دارند و سیب ورک نه تنها یک فضای کار اشتراکی بلکه یک جامعه تشکیل شده از تیم ها و فریلنسرهای مختلف است که می توانند با انتقال تجربه و کمک به تیم های ما علاوه بر رشد تیم های ما به رشد خود نیز کمک کنند. در واقع در سیب ورک یک بازی برد برد در جریان است. سیب ورک یک فضای کار اشتراکی یا Coworking Space است که شعب متعددی در شهر های ایران خواهد داشت.

startup-studio2
jadogarseo-screen-shot

جادوگر سئو

تیم جادوگر سئو یک تیم باسابقه (شروع کار ۱۳۹۰) و حرفه ای در زمینه سئو است. در سال ۱۳۹۹ و با شکل گیری استارتاپ استودیو زات هلدینگ این تیم به ما پیوست و توسعه یافت. خدمات سئو یکی از مهم ترین گزینه ها برای رشد و توسعه سایت ها و استارتاپ ها در فضای مجازی به شمار می آید. این مجموعه علاوه بر این که به مشتران گوناگون ارائه خدمات می کند مسئولیت سئو تیم های استارتاپی زات هلدینگ را نیز بر عهده دارد.

جادوگر فروش

هر استارتاپی پس از شکل گیری به فروش نیاز دارد. تیم جادوگر فروش یک تیم تخصصی در زمینه تقویت فروش آنلاین است و در کنار مشتریان خود به استارتاپ های ما نیز کمک می کند تا در بستر فضای مجاری فروش بیشتری را تجربه کنند. جادوگر فروش با شعار جادوگری در فروش آنلاین کار خود را از سال ۱۴۰۰ و در همین مدت کوتاه توانسته به شرکت ها و تیم های متعددی کمک کند تا فروش آنلاین خود را بالا ببرند.

idea-post1
شروع گفتگو
سوالی دارید؟ پشتیبانی در خدمت شماست
سلام. وقت بخیر
از سایت زات هلدینگ پیام دادم...
کارمن درباره...