درباره زات هلدینگ بیشتر بدانید

استارتاپ استودیو یا کارخانه استارتاپ زات هلدینگ با شعار زیر ساخت ، آگاهی ، توسعه فعالیت خود را از سال 1399 با هدف توسعه استارتاپ های حوزه کسب و کار آغاز نمود. پس از طی چالش ها و ایده پردازی های تیم های متعدد سرانجام زات هلدینگ موفق شد در زمینه های مختلف نیاز شرکت ها را شناسایی و برای آن راه کارهایی را با استارتاپ های مجموعه ارائه نماید. امروز زات هلدینگ با مجموعه ای از خدمات B2B می تواند پاسخگوی چالش ها و نیاز های شرکت ها و سازمان ها در زمینه های مختلف باشد. امید است در آینده نه چندان دور بتوانیم تمام نیاز یک سازمان یا شرکت را در تیم های گوناگون این مجموعه برآورده کنیم.

راهبر تیم زات هلدینگ

سعید شجاعی

در اوایل دهه 80 بود که با یک وبلاگ فعالیت خودم را در فضای مجازی آغاز کردم. سال 1385 با راه اندازی یک کافی نت تمام روز خودم را در فضای مجازی بودم و اولین کسب و کار آنلاین خودم را با یک بانک مشاغل آنلاین شروع کردم. پس از آن به راه اندازی و توسعه سایت علاقه مند شدم و سال 1388 اولین سایت خودم را طراحی کردم.

سال 1390 تصمیم گرفتم شرکت خودم را راه اندازی کنم و با نام ایران رادا فعالیتم را شروع کردم. ایران رادا خیلی زود توسعه یافت و به یک تیم قوی و توانمند تبدیل شد. همزمان با شروع تیم ایران رادا در سال 1390 کار خودم را در سئو شروع کردم و خیلی زود فهمیدم که به سئو خیلی علاقه دارم و علاقه من به سئو هر روز بیشتر شد و تا به امروز این علاقه در من وجود دارد.

از سال 1397 و با توسعه چندین سایت تصمیم گرفتم فعالیتم در فضای مجازی را گسترش دهم و دیگر ساختار ایران رادا برای من جذابیت نداشت. این بود که در سال 1399 تصمیم گرفتم ایران رادا را تعطیل و زات هلدینگ را را اندازی کنم.

زات هلدینگ یک کارخانه استارتاپ یا استارتاپ استودیو است و با کمک این زیر ساخت سایت ها و کسب و کار های آنلاین گوناگونی راه اندازی کرده و در حال توسعه آنها نیز هستم. با توجه به علاقه ام به سئو اولین قدم در زات هلدینگ یک استارتاپ بود به نام جادوگر سئو بود.

هیئت مدیره زات هلدینگ

مدیر دپارتمان های زات هلدینگ